powrót
 
 
 
 
 

Therapeutic yoga

I. Joga dla kręgosłupa i miednicy

26–29 stycznia

Idea warsztatów:

Podczas warsztatu nauczysz się prawidłowego ustawienia miednicy i utrzymania fizjologicznych krzywizn kręgosłupa. Dowiesz się w jaki sposób ograniczona ruchomość w stawach barkowych lub biodrowych wpływa na obciążenia kręgosłupa oraz poznasz pozycje odciążające stawy kręgosłupa. Odkryjesz i poznasz swoje ciało na nowo a dzięki pracy dokładnie nad swoim problemem, uwolnisz się od bólu, bądź dyskomfortu. Dostaniesz dedykowane dla Ciebie wskazówki oraz nowe pozycje izolujące kręgosłup i przeciwwskazania do niektórych pozycji. Skupimy się na odcinku lędźwiowo-krzyżowym, który pośrednio lub bezpośrednio wpływa na odcinek piersiowy i szyjny.

Program obejmie naukę prawidłowego oddechu, pozycje ciała, relaksy oraz wykłady z anatomii i będzie na bieżąco wzbogacany i uzupełniany zgodnie z potrzebami uczestników warsztatu.

Warsztat stanowi pierwszą część cyklu therapeutic yoga.

Harmonogram dnia:

8:00      pranajama - ćwiczenia oddechowe
9:00      śniadanie
10:00-12:00  sesja jogi
12:30     obiad
17:00-19:00  sesja relaksacyjna i wykład
19:00     kolacja

*Warsztat zaczniemy w czwartek 26.01 sesją 17:00-18:30 a skończymy 29.01 w niedzielę obiadem o godzinie 12:30.

Warsztaty prowadzi Monika Robaczewska - doświadczona fizjoterapeutka oraz joginka z 15 letnią praktyką.

koszt i miejsce:

Promocyjny koszt warsztatu to 950zł. Obejmuje on wszystkie zajęcia, nocleg w lipowym domu, w przytulnych pokojach z naturalnym wystrojem oraz całodzienne wegetariańskie wyżywienie.

Zapisy: