powrót
 
 
 
 
 

Therapeutic yoga II

Odcinek piersiowy kręgosłupa, barki, szyja

12–15 kwietnia

Idea warsztatów:

Głowa dorosłego człowieka waży 4-5 kg. Szyja, która podtrzymuje ją i stabilizuje, ma ogromny wpływ na kondycję całego kręgosłupa - a więc głównie na barki oraz obszar kręgów piersiowych. Podczas warsztatu dowiesz się w jaki sposób ograniczona ruchomość w stawach barkowych i sztywność odcinka piersiowego kręgosłupa wpływa na obciążenia pozostałych jego części. Poznasz pozycje odciążające przemęczone stawy kręgosłupa. Odkryjesz i poznasz swoje ciało na nowo a dzięki pracy dokładnie nad swoim problemem uwolnisz się od bólu bądź dyskomfortu. Dostaniesz wskazówki oraz nowe pozycje izolujące kręgosłup i przeciwwskazania do wykonywania niektórych standardowych pozycji.

Program obejmie naukę prawidłowego oddechu, pozycji ciała, techniki relaksacyjne oraz wykłady z anatomii i będzie na bieżąco wzbogacany i uzupełniany zgodnie z potrzebami uczestników warsztatu.

Warsztat stanowi drugą część cyklu therapeutic yoga. Zobacz zdjęcia z ostatnich warsztatów Therapeutic Yoga, które odbyły się w styczniu w Lipowym Domu.

Harmonogram dnia:

8:00      pranajama - ćwiczenia oddechowe
9:00      śniadanie
10:00-12:00  sesja jogi
12:30     obiad
17:00-19:00  sesja relaksacyjna i wykład
19:00     kolacja

*Warsztat zaczniemy w czwartek 12.04 sesją 17:00-18:30 a skończymy 15.04, w niedzielę obiadem o godzinie 12:30.

Zobacz zdjęcia z poprzedniego warsztatu z cyklu therapeutic yoga

Warsztaty prowadzi Monika Robaczewska - doświadczona fizjoterapeutka oraz joginka z 15 letnią praktyką.

Cena warsztatu: 980 zł

Zapisy:

Zobacz galerię zdjęć naszego domu