powrót
 
 
 
 
 

Letnie warsztaty jogi

Prowadzi Kasia Karczewska

22–28 lipca

Zapraszam do wspólnego wypoczynku na tygodniowym kursie jogi, gdzie obcując z oszałamiająco piękną przyrodą zregenerujesz ciało, odświeżysz umysł i uspokoisz ducha. Codzienna praktyka jogi, sesje relaksacyjne i oddechowe, poranne medytacje, smaczne, aromatyczne i pożywne posiłki, spokojne, ciche i lśniące czystością prywatne jezioro z pomostem, kojący szum listowia
oraz obecność pozytywnych ludzi pomogą rozbudzić w Tobie energetyczny potencjał i poczuć pełnię życia jak i święty spokój.

Zaczynamy obiadem w niedzielę 22 lipca o godz. 12:00 i kończymy obiadem w sobotę 28 lipca

Proponowany plan dnia:

08:00-09:00     medytacja, prana jama (ćwiczenia odechowe)
09:00      owsianka
10:00-12:00     asany
12:30           obiad
16:00-18:30     asany oraz relaks/ wizualizacja
19:00           kolacja
20:00      filmy, wykłady, rozmowy przy herbacie i ognisku

Program:

różnorodny i bogaty w zajęcia dla uczestników zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych w praktyce, bez ograniczenia wiekowego i sprawnościowego zawierający: * dwie sesje dziennie * ćwiczenia oddechowe * wprowadzenie do medytacji * wykłady i filmy o jodze i zdrowym żywieniu oraz ognisko.

Wyjazd kameralny, liczba miejsc ograniczona.

Koszt: 1440zł

zapisy:

Serdecznie zapraszam! Katarzyna Karczewska

Absolwentka AWF Kraków, dyplomowana i doświadczona instruktorka rekreacji ruchowej, trener personalny, a przede wszystkim nauczycielka jogi. Specjalizuje się w treningach profilaktycznych takich jak Pilates i prozdrowotnych dla kobiet w wieku dojrzałym i seniorów. Uczestniczy w licznych międzynarodowych szkoleniach, konwencjach i warsztatach fitness. Pasjonuje się Hatha Jogą i nieustannie rozwija umiejętności ciała i umysłu. Prywatnie miłośniczka przyrody i podróży, uwielbia poznawać inne kultury i nowych ludzi.