powrót
 
 
 
 
 

Yogamudra - Relaks z jogą

warsztat z Piotrem Künstlerem

26 sierpnia–1 września

Zapraszamy do Lipowa na relaksacyjne wakacje z jogą. Warsztat poświęcony będzie wykorzystaniu ćwiczeń jogi w sztuce relaksu i wypoczynku. W ciągu dnia proponujemy dwie sesje, na których uczyć będziemy się efektywnego wykorzystania jogi w codziennej regeneracji sił. Dla chętnych poranne i wieczorne medytacje. Poza tym wypoczynek na spacerach w pięknym mazurskim krajobrazie, kąpiele w cudownym jeziorze, dyskusje przy ogniu pod niebem rozświetlonym gwiazdami.

Miejsce: Lipowo - cudne, magiczne miejsce w Puszczy Piskiej, pomiędzy Mrągowem a Mikołajkami. A jednak na uboczu, z dala od turystycznego zgiełku, w strefie ciszy, w sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Dom znajduje się nad jeziorem, którego widok otwiera serce do kontemplacji, ciszy i zachwytu oraz…orzeźwiających kąpieli o każdej porze dnia i nocy. Mieszkać będziemy w 2 budynkach Lipowego Domu, a praktykować w przestronnej sali na poddaszu.

Termin: zaczynamy w niedzielę (26.08) zajęciami jogi ok. godz. 17.00, a kończymy obiadem ok. 12.30 w sobotę (01.09).

Zakwaterowanie: pokoje 2-3-4-osobowe (4 pokoje z własnymi łazienkami i 4 pokoje ze wspólnymi 2 łazienkami)

Posiłki wegetariańskie – poranna owsianka, obiad i kolacja.

Cena: 1390 zł

W cenie: noclegi, posiłki, zajęcia jogi.

Rezerwacji miejsca dokonasz poprzez zgłoszenie się telefoniczne lub mailowe oraz wpłatę zaliczki w wysokości 700 zł (najpóźniej 3 dni po zapisie – brak wpłaty zaliczki powoduje anulowanie rezerwacji) w: Pracowni Jogi przy ul. Śniadeckich 17 lub na konto : 05 1140 2004 0000 3002 3488 1505 BRE S.A. – WBE / Łódź z dopiskiem „relaks” oraz przesłaniem potwierdzenia przelewu na info@yogamudra.pl

Liczba miejsc ograniczona !!!

Informacji o dostępnych pokojach i miejscach uzyskasz pod numerem: 665-206-560 oraz a-mail: info@yogamudra.pl lub na miejscu w Pracowni Jogi.