powrót
 
 
 
 
 

Joga kręgosłupa i podstawy ajurwedyjskiej wiedzy o zdrowiu

Prowadzi Anna Wawrzycka-Atach

5–11 sierpnia

Celem warsztatu jest profilaktyka bólu kręgosłupa i stawów. Podczas zajęć nauczysz się prawidłowego ustawiania ciała, tak by odciążyć kręgosłup i zachować prawidłową postawę. Dowiesz się jak przeciwdziałać bólom i jak postępować w problemach z szyją, barkami, biodrami, kolanami.

Poznasz także ajurwedyjskie sposoby dbania o zdrowie, które można stosować w domu na co dzień a także ćwiczenia oparte na systemie hatha jogi pomagające zapobiegać chronicznym dolegliwościom.

Dostaniesz dedykowane dla Ciebie wskazówki, dzięki którym uwolnisz się od bólu i dyskomfortu, odkryjesz swoje ciało na nowo zyskując nową świadomość każdego ruchu.

Program obejmie naukę prawidłowego oddechu, pozycje ciała, relaksy a także wykłady z zakresu ajurwedy i będzie na bieżąco wzbogacany i uzupełniany zgodnie z potrzebami uczestników warsztatu.

Warsztaty prowadzi Anna Wawrzycka-Atach – doświadczona nauczycielka jogi wg. metody Iyengara z ponad 15-letnią praktyką. Prowadzi w Warszawie szkołę Joga Mokotów

Wyżywienie

3 posiłki dziennie, wegeteriańskie bazujące na dojrzałych i soczystych produktach z domowego, ekologicznego ogrodu. Rewelacyjne przysmaki własnej roboty: aksamitne zupy kremy, pieczony na miejscu chleb, pachnące ciasto drożdżowe, domowe przetwory, mazurskie miody i kozie sery.

Warsztat zaczniemy w niedzielę 6.08 kolacją i wykładem wprowadzającym do jogi i ajurwedy o g. 19:00-20.30 a skończymy 11.08, w sobotę obiadem o godzinie 12:30. Dojazd we własnym zakresie.

Cena warsztatu - 1550zł

Ilość miejsc ograniczona (Na kursie dostępnych jest 18 miejsc. Pokoje 2 osobowe są trzy). Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

Zapisy: