powrót
 
 
 
 
 

Tydzień harmonizujący z warsztatem tworzenia biżuterii

12–18 sierpnia

…JEŚLI

MASZ OCHOTĘ NA: Prawdziwy odpoczynek w Parku Krajobrazowym nad jeziorem Uzyskanie wewnętrznego spokoju, równowagi i dobrostanu Nauczenie się technik wykonywania autorskiej biżuterii Odkrycie i rozwinięcie bogactwa swego potencjału twórczego Oczyszczenie, zharmonizowanie i odmłodzenie organizmu Poprawę nastroju i odnalezieniu zaufania do siebie … …TE WAKACJE SĄ WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

W PROGRAMIE m.in.: * Poranne ćwiczenia odmładzające * Wytwarzanie biżuterii z intencją (sutasz, koraliki, kamienie, szydełko) * Uzdrawiające i harmonizujące kąpiele w dźwiękach mis, gongów, monokordu * Warsztaty pieczenia chleba na zakwasie * Techniki twórczego myślenia * Zdrowa dieta bazująca na produktach z domowego, ekologicznego ogrodu * Dla chętnych masaże dźwiękiem, kąpiel w mazurskiej bani, spływ kajakowy,

PLAN KURSU BIŻUTERII:

Dzień 1 *Zapoznanie z techniką sutasz: - Historia - Sutasz w biżuterii *Wybór materiałów (rodzaje korali i kamieni, materiały) *Wykonanie kolczyków wg prostego wzoru z koralików) Dzień 2 *Zasady kompozycji kolorów *Wykonanie broszki wg prostego wzoru z wklejanym kaboszonem i koralikami Dzień 3 *Biżuteria z lnu: -Zapoznanie z materiałem -Zasady i wykonanie korali z lnu na pojedynczych sznurkach z koralikami (supełki) - Zasady i wykonanie korali z lnu i koralików metodą łączenia sznurków Dzień 4 *Prosta bizuteria na szydełku z koralikami Dzień 5 *Ćwiczenia treningowe z twórczego myślenia * Zasady planowania biżuterii sutaszu i nie tylko * Zaplanowanie i wykonanie własnej autorskiej biżuterii (łączenie technik) Dzień 6 *Dokończenie prac *Wystawa dzieł

SESJE RELAKSACYJNE W DŹWIĘKACH

Dźwięki mis i gongów umożliwiają uzyskanie stanu pełnego odprężenia nawet przez osoby bardzo aktywne i nie praktykujące żadnych form medytacyjnych.

Dzieje się tak dzięki zjawisku rezonansu ciała ludzkiego z dźwiękami mis i gongu. Następuje obniżenie częstotliwości fal mózgowych, co wywołuje głębokie rozluźnienie ciała oraz uspokojenie umysłu i wyciszenie emocji.

Misy i gongi grają na instrumentach naszych ciał i stroją je. Dźwięk wnikając w ciało oczyszcza je, harmonizuje, usuwa lęki, blokady i zahamowania, wzmacnia witalność i zdrowie, regeneruje ciało (efekty uzdrawiające i odmładzające).

Przenikające ciało dźwięki wyzwalają pewność siebie, spontaniczność, zrozumienie siebie i świata, zaufanie do życia i ludzi,. Likwidują gonitwę umysłu. Uruchamiają twórczą inspirację, intuicję i wewnętrzne prowadzenie.

Podczas zajęć korzystamy również z anielskich kart, które pomagają połączyć się z naszymi skrzydlatymi opiekunami i otrzymać od nich osobiste przesłania, a także rozwijają wewnętrzną wrażliwość, intuicję i umacniają nas na naszej duchowej ścieżce.

Więcej na temat metody: www.masaz-dzwiekiem.pl

PROWADZĄCE:

Ania Ziętek - część artystyczno-terapeutyczna Jakbym miała się zastanowić to biżuterię tworzyłam od dziecka Ciągłe nawlekałam kolorowe kulki tak, by powstały nowe korale, które potem z dumą nosiła moja Mama. Ciągle je też rozsypywałam, by mieć materiał na nowe pomysły Potem już, jak byłam starsza, trochę malowałam i lepiłam w glinie, uszczęśliwiając swoimi wytworami znajomych i przyjaciół. Obecnie znów tworzę własną, niepowtarzalną biżuterię łącząc różne techniki - realizuję się i odkrywam

się na nowo. Z wykształcenia jestem technikiem dentystycznym - to też zawód, który pozwala tworzyć, choć w ściśle określonych ramach. Po drodze studiowałam pedagogikę, współprowadziłam warsztaty plastyczne dla dzieci słabosłyszących,

Sylwia Ozimek – część kojąco-harmonizująca Z wykształcenia jestem muzykiem i muzykoterapeutką. W moim życiu przewijały się stale muzyka, terapie naturalne i duchowość, które w końcu połączyły się w jedno – jako relaksacyjny i uzdrawiający masaż dźwiękiem. Zajmuję się tą metodą już ponad 10 lat, robiąc masaże dźwiękiem indywidualnie i grupowo, a od kilku lat również ucząc tego masażu innych. I zawsze zapraszam do pomocy Anioły… które przybywają i pomagają wszystkim obecnym

ZAPRASZAMY!

NASZ TYDZIEŃ HARMONIZUJĄCY rozpoczniemy powitalną obiado-kolacją dnia 12 sierpnia ok.18 (można przyjeżdżać wcześniej) i zakończymy pożegnalnym obiadem 18 sierpnia ok. godz.13.00.

KOSZT: (w cenie pobyt, zajęcia, większość materiałów do tworzenia biżuterii, całodzienne wyżywienie wegetariańskie, możliwość korzystania z łodzi i rowerów)

1490 zł, przy wpłacie zadatku 500 PLN do 29.06.2012

1600 zł przy wpłacie zadatku po tym terminie

Prosimy o wpłaty na konto: Sylwia Ozimek, 04 1140 2004 0000 3302 3981 1692

Informacje, zapisy: Sylwia Ozimek tel.504-048-101, sylwiaozimek@wp.pl