powrót
 
 
 
 
 

Pilates i nauka malowania

Yo Sakai i Ula Kochanowska

20–23 września

Joseph H.Pilates stworzył swoją metodę ćwiczeń z myślą o połączeniu ciała umysłu i ducha. Stworzył ćwiczenia, które w połączeniu z odpowiednim oddechem, prowadzą nas do budowania wewnętrznej siły i świadomości własnego ciała. Lepsza postawa zmienia sposób korzystania z ciała, przywraca naturalny sposób poruszania się.

Po dobrze przeprowadzonej sesji Pilatesa poczujesz się wyższa, odzyskasz poczucie właściwego środka ciężkości. Będziesz wewnętrznie odmłodzona. To dobry moment, żeby wziąć ołówek, papier, pędzel, rozejrzeć się wokół siebie i namalować roślinę, pejzaż… Możesz odkryć smak studiowania form Natury. Możesz odkryć w sobie rysownika i malarza nawet jeśli dotąd nie podejrzewałaś jego istnienia.

Prowadzące:

Yo Sakai

Ceryfikowana instruktorka Body Control Pilates

Karierę rozpoczęła w ojczystym kraju - Japonii, jako tancerka baletowa. Tańczyła w Tokyo Ballet, The Royal Swedish Ballet oraz The Norwegian National Ballet. Tam też była stypendystką Norweskiego Ministerstwa Kultury. Jako baletnica była zafascynowana metodą Pilatesa, która oprócz tego, że pomaga w pracy tancerzom i sportowcom, może też wspierać zdrowotnie ludzi na codzień nie pracujących z ciałem, w każdym wieku.

Urszula Kochanowska

Malarka. nauczyciel malarstwa (15 lat zawodowej praktyki)

Ukończyła wydział malarstwa na ASP w Warszawie, studiowała w Bolonii i Florencji (stypendium Ministerstwa Kultury i Sztuki) i stypendium Instytutu Kultury Włoskiej w Sienie. Wystawiała swoje prace w Warszawie i Rzymie. W Instytucie Kultury Polskiej na Uniwersytecie Warszawskim od 10 lat prowadzi warsztaty dla studentów z dziedziny wiedzy o malarstwie

Koszt:

1200 zł plus 50 zł na materiały plastyczne

Zapisy i informacje:

kontakt@lipowydom.pl lub 509 685 188