powrót
 
 
 
 
 

Weekend z jogą z obfitością jesieni

11–14 października

Zapraszam do wspólnego wypoczynku na weekendowym kursie jogi, gdzie przebywając w przyrodzie obficie kolorowanej jesienią zregenerujesz ciało, odświeżysz umysł i uspokoisz ducha.

Codzienna praktyka jogi, niezwykłe podróże w głąb siebie podczas sesji relaksacyjnych i oddechowych, poranne medytacje, smaczne, aromatyczne i pożywne posiłki, spokojne, ciche i lśniące czystością jezioro, kojący szum listowia oraz obecność pozytywnych ludzi z pewnością przywrócą Ci równowagę i pełnię życia!

Program:

różnorodny i bogaty w zajęcia dla uczestników zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych w praktyce bez ograniczenia wiekowego i sprawnościowego zawierający: 2 sesje jogi dziennie, ćwiczenia oddechowe, naukę medytacji, wykłady i filmy o jodze, zdrowym żywieniu oraz ognisko.

Inwestycja 650 zł

W cenę wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie oraz udział we wszystkich zajęciach i wykładach.

Dojazd na miejsce we własnym zakresie. Pośredniczę w kontaktowaniu osób nie mających własnego środka transportu z tymi, którzy chętnie użyczą miejsca w swoim samochodzie

Zaczynamy sesją w czwartek (11.10) o godz. 16, kończymy relaksem w niedzielę (14.10) ok. godz. 18.

Proponowany plan dnia:

Zabierz ze sobą matę do jogi, śpiwór i opaskę na oczy do relaksów. Wszelkie inne pomoce do praktyki zapewniamy.

Warsztat organizuje i poprowadzi:

Katarzyna Karczewska

Absolwentka AWF Kraków, trenerka personalna, dyplomowana i doświadczona instruktorka rekreacji ruchowej, a przede wszystkim nauczycielka jogi klasycznej. Specjalizuje się w treningach profilaktycznych (Pilates) i prozdrowotnych dla kobiet w wieku dojrzałym i seniorów. Uczestniczka, prezenterka, szkoleniowiec międzynarodowych konwencji, szkoleń i warsztatów. Pasjonatka Hatha Jogą, nieustannie rozwija umiejętności ciała i umysłu. Prywatnie miłośniczka przyrody, śpiewu i podróży.

Te spokojne 3 dni z pewnością Cię odprężą i zrelaksują. Masz okazję by pobyć z samym sobą i pięknem jesieni oraz spojrzeć na codzienne problemy z dystansem.
Pojedźmy tam razem. Serdecznie zapraszam!

Zapisy:

Rezerwacji dokonuje się przez wpłatę 200 zł na konto Natural Motion 12 1140 2004 0000 3902 4853 0584. Tytuł przelewu: joga lipowo oraz numer telefonu kontaktowego. Pozostała kwota płatna po przyjeździe. Wyjazd kameralny.

Kontakt: Katarzyna Karczewska tel.: 602 384 239,

e-mail:katarzyna@naturalmotion.pl