powrót
 
 
 
 
 

Ognisty i pełen magii Sylwester

warsztat Agnieszki Sypek

27 grudnia–1 stycznia

Moc Intencji , Obecności, Radości i Pasji

Będzie to czas celebracji życia i zasiewania Ziarna Intencji na Nowy Rok

Czas dla ciała, serca , umysłu i duszy.

Będziemy łączyć moc rytuałów szamańskich, energię ekstatycznego, spontanicznego ruchu i tańca , oraz wiele innych efektywnych metod transformacji aby życzenia wypowiadane w Noc Sylwestrową nabrały magicznej mocy i spełniły się.

Otworzymy się na wielowymiarowość życia,na wrażliwość i intuicję, mądrość, radość, pasję, na wszystko co sprawia , że jesteśmy ludźmi .

Wrócimy do być może dawno już zapomnianych marzeń, pragnień i potrzeb, za którymi wciąż tęskni nasze serce, nasza dusza , do tego co nadaję sens naszemu życiu.

Pozwolimy odejść staremu, pożegnamy to co już nie potrzebne, co już nam nie służy .

Otworzymy się na Nowe Życie, w pełnej zgodzie ze sobą.

W Rytuale Przejścia odkryjemy, czego już nie potrzebujemy ze sobą zabierać do Nowego Roku 2013r i z czym się ostatecznie rozstajemy, co zakańczamy w wymiarze fizycznym, psychicznym i emocjonalnym . Określimy swoje pragnienia, cele do zrealizowania w Nowym Roku. Odnajdziemy siłę i swą energię potrzebną do spełnienia zamierzonych celów

Odkrywać będziemy:

co mi już nie służy, z czym chcę się pożegnać, co chcę przyciągnąć do swojego życia, na czym mi zależy, gdzie koncentruje się moja energia. Jakim życiem chcę żyć, co daje mi spełnienie i wyrażenie pełnego mojego potencjału .

Ważną częścią warsztatu będą podróże przy dźwięku szańskiego bębna i śpiewie. Bęben szamański jest instrumentem mocy. Ułatwia podróż po wewnętrzną siłę – łącząc nas z naszą wewnętrzną istotą i pomaga nam być tym, kim naprawdę jesteśmy. Bicie bębna “nawołuje” nas do naszego domu, tak abyśmy mogli połączyć się z naszą duszą, naszą życiową misją i drogą. Bęben jest także starożytnym instrumentem plemiennym. Był używany w dawnych czasach do odnajdywania duszy – do śnienia i ponownego połączenia się z naszym pierwotnym marzeniem. Przy jego udziale dokonuje się proces transformacji bez angażowania umysłu.

podczas warsztatu w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze doświadczysz:

Ekstatycznego, spontanicznego tańca, ruchu, medytacji , śpiewu i zabawy.

Rozluźnienia ciała , także pozbywania się napięcia i stresu.

Wielowymiarowości swojego istnienia, otworzysz się na nowe wymiary siebie,i odczuwania siebie, innych, świata wokół, natury i przyrody

Podsumowania Starego Roku

Określenia i wzmocnienia swoich intencji na Nowy Rok oraz odnalezienia siły i swej energii potrzebnej do ich zrealizowania

Rytuału Przejścia (określisz czego już nie potrzebujesz ze sobą zabierać do Nowego Roku i definitywnie się z tym rozstaniesz)

Wspaniałej, ognistej zabawy Sylwestrowej w fantastycznym towarzystwie

i cudownym miejscu:-) oraz wiele wiele więcej :-)

ilość miejsc ograniczona

Zajęcia zaczynamy 27 grudnia od kolacji , aby był czas na spokojny dojazd i zakwaterowanie a kończymy 1 styczna obiadem około 14.00

cena: 590 zł przy wpłacie zaliczki do 23 listopada plus koszty pobytu 650 zł lub 680 zł w zależności od pokoju

po tej dacie 690 zł plus koszty pobytu

w cenie pobytu wliczone są także wspaniałe posiłki

telefon do Agnieszki Sypek 790 742 930