powrót
 
 
 
 
 

Ashtanga Joga

warsztat Przemka Nadolnego z Yoga Republic

14–20 lipca

PROGRAM Wakacje to wspaniała okazja by rozpocząć, rozwinąć i ugruntować swoją praktykę jogi pod okiem Przemka Nadolnego (www.yogarepublic.pl/nauczyciele), nauczyciela autoryzowanego przez KPJAYI w Mysore w Indiach, www.kpjayi.org/teachers-directory/europe oraz właściciela warszawskiej szkoły Yoga Republic, www.yogarepublic.pl.

Na zajęcia zapraszamy dwa razy dziennie:

poranne sesje będą podzielone na grupy początkujące (zajęcia prowadzone) i zaawansowane (Mysore). Wyjazd jest doskonałą okazją by pod okiem Przemka rozpocząć praktykę w systemie Mysore.

po południu zapraszamy na tematyczne zajęcia warsztatowe m.in.: zajęcia regenerujące, przygotowanie do lotosu, techniki oczyszczające i oddechowe, latające vinyasy, wygięcia do tyłu, pozycje balansowe, relaks i medytacja.

Wieczorami zapraszamy Was na spotkania towarzyskie połączone z wykładami o jodze, Indiach, wartościowej diecie i zdrowym stylu życia, najciekawszymi filmami o jodze i nie tylko o jodze. A to wszystko przy kominku lub na tarasie z magicznym widokiem na jezioro.

WYŻYWIENIE Wyżywienie wegeteriańskie bazujące na dojrzałych i soczystych produktach z domowego, ekologicznego ogrodu. Rewelacyjne przysmaki własnej roboty: aksamitne zupy kremy, pieczony na miejscu chleb, pachnące ciasto drożdżowe, domowe przetwory, mazurskie miody i kozie sery. Rano na wzmocnienie przed praktyką czeka na Ciebie ciepła herbata i lekka przekąska, później dwa posiłki, jeden w południe po praktyce, drugi wieczorem.

CENY I REZERWACJA ceny za 1 osobę w pokojach:

pokój 2 lub 3 os z własną łazienką, 1499 zł pokój 2 lub 3 os z dwoma wspólnymi łazienkami 1455zł

osoby towarzyszące nie ćwiczące jogi 120 zł mniej od podanych kwot

dzieci 1-4 dostawka lub własne łóżeczko, 390 zł 1-4 z łóżkiem, 660zł 5-12 z łóżkiem, 950zł Dzieci do 1 r. bezpłatnie. W przypadku dwójki dzieci prosimy o kontakt.

Uwaga! Oferujemy tylko 18 miejsc. Dostępne są 2 oraz 3 osobowe. O wyborze pokoju decyduje kolejność rezerwacji.

Rezerwacji można dokonać wpłacając 450 zł bezpośrednio w Yoga Republic lub na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników pod nr. tel. 790 805 853 lum mailowo yogarepublicpl@gmail.com. Więcej szczegółów na www.yogarepublic.pl/wyjazdy.

Zapraszam serdecznie, Przemek Nadolny