powrót
 
 
 
 
 

TWÓJ CZAS na wakacjach z jogą

Odzyskaj siebie, swoje życie i spokój -warsztat Kasi Karczewskiej

4–10 sierpnia

Zapraszam Cię na wyjątkowy wyjazd z sobą samym, jogą i latem!

Wyjazd ten dostarczy Ci fenomenalnego uczucia wolności, gdyż celem warsztatu jest by przeminęło to, co w Tobie stare, zużyte i zmęczone. Czasem trzymamy się czegoś jak kotwicy zostając w dobrze znanej sobie zatoczce, a życie płynie…

Warto puszczać, oddawać, po prostu BYĆ. Pozwól by odrodziła się w Tobie energia pełni życia, zgódź się by nadeszło nowe, zakiełkowało… a połączysz się z nurtem życia, z mocą istnienia. Odnajdź czas dla siebie, wdzięczność za obecność, przestrzeń dla duszy, ciszę dla oddechu.

Ciało

uwolnisz od bólu i napięć, oczyścisz naturalnym dla niego ruchem, zdrowym oddechem, wspaniałym pożywieniem i odpoczynkiem na łonie oszałamiająco pięknej przyrody.

Umysł

napełnisz błogością poprzez uważność, spokojny oddech, zrównoważenie emocji, odżywienie optymistyczni myślami.

Nauczysz się oddzielać rzeczywistość od wyobrażeń o niej i rozbudzać w sobie piękno życia takim jakim jest!

Przyjemna praktyka jogi, niezwykłe podróże w głąb siebie podczas sesji relaksacyjnych i oddechowych, integrujący warsztat rozwoju osobistego, poranne medytacje, smaczne, aromatyczne i pożywne posiłki, spokojne, ciche i lśniące czystością jezioro z prywatnym pomostem, kojący szum listowia oraz obecność pozytywnych ludzi z pewnością przywrócą Ci równowagę, energię i autentyczność życia oraz pełną akceptację siebie!

Inwestycja:

rezerwując miejsce do 31 maja zapłacisz mniej - 1449. Po tym terminie cena warsztatu wynosi 1590 zł

W cenę wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie oraz udział we wszystkich zajęciach i wykładach. Dojazd na miejsce we własnym zakresie. Pośredniczę w kontaktowaniu osób nie mających własnego środka transportu z tymi, którzy chętnie użyczą miejsca w swoim samochodzie.

Zakwaterowanie: w pokojach 2- i 3- osobowych (z łazienkami i bez) Wyżywienie: 3 wegetariańskie posiłki dziennie przygotowywane przez gospodynię w piecu węglowym i chlebowym Program: różnorodny i obfitujący w zajęcia dla uczestników zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych w praktyce

bez ograniczenia wiekowego czy sprawnościowego

zawierający: 2 sesje jogi dziennie, codzienny trening rozwoju osobistego, ćwiczenia oddechowe, naukę medytacji, wykłady i filmy o jodze, zdrowym żywieniu oraz ognisko.

Zaczynamy sesją w niedzielę (04.08) o godz. 16; kończymy obiadem w sobotę (10.08) o godz. 12:30.

Proponowany plan dnia: 08:00-09:00 medytacja, pranajama (ćwiczenia oddechowe) 09:00 owsianka 10:00-12:00 asany 12:30 obiad 16:30-18:30 asany oraz relaks z wizualizacją 19:00 kolacja 20:00 warsztat rozwoju osobistego/ film/ wykład/ ognisko

Zabierz ze sobą, jeśli masz, matę do jogi, śpiwór i przepaskę na oczy.

Warsztat organizuje i poprowadzi: Katarzyna Karczewska, trenerka personalna, dyplomowana i doświadczona

instruktorka rekreacji ruchowej, a przede wszystkim nauczycielka jogi klasycznej. Specjalizuje się w treningach profilaktycznych i prozdrowotnych. Uczestniczka, prezenterka, szkoleniowiec międzynarodowych konwencji, szkoleń i warsztatów. Pasjonatka jogi, terapii ruchem, oddechem i relaksem. Miłośniczka przyrody, ptaków, śpiewu i podróży.

Ten aktywny tydzień w spokojnym otoczeniu z pewnością Cię odpręży i zrelaksuje. Skorzystaj z okazji by pobyć ze swoją unikalnością oraz by spojrzeć na siebie i codzienne problemy z dystansem. Pojedźmy tam razem. Serdecznie zapraszam!

Zapisy: Rezerwacji dokonuje się przez wpłatę zadatku 400 zł na konto Natural Motion 12 1140 2004 0000 3902 4853 0584. Tytuł przelewu: joga lipowo oraz numer telefonu kontaktowego. Pozostała kwota płatna po przyjeździe na miejscu. Wyjazd kameralny.

Katarzyna Karczewska tel.: 602 384 239, e-mail: katarzyna@naturalmotion.pl