powrót
 
 
 
 
 

Joga kręgosłupa i podstawy ajurwedyjskiej wiedzy o zdrowiu

warsztat Ani Wawrzyckiej - Atach

8–13 lipca

Celem warsztatu jest profilaktyka bólu kręgosłupa i stawów. Podczas zajęć nauczysz się prawidłowego ustawiania ciała, tak by odciążyć kręgosłup i zachować prawidłową postawę. Dowiesz się jak przeciwdziałać bólom i jak postępować w problemach z szyją, barkami,biodrami i kolanami.

Poznasz także ajurwedyjskie sposoby dbania o zdrowie, które można stosować w domu na co dzień a także ćwiczenia oparte na systemie hatha jogi pomagające zapobiegać chronicznym dolegliwościom.

Dostaniesz dedykowane dla Ciebie wskazówki dzięki którym uwolnisz się od bólu i dyskomfortu, odkryjesz swoje ciało na nowo zyskując nową świadomość każdego ruchu.

Program obejmie naukę prawidłowego oddechu, pozycje ciała, relaksy a także wykłady z zakresu ajurwedy i będzie na bieżąco wzbogacany i uzupełniany zgodnie z potrzebami uczestników warsztatu.

Warsztaty prowadzi Anna Wawrzycka-Atach – doświadczona nauczycielka jogi wg.metody Iyengara z ponad 15-letnią praktyką. Prowadzi w Warszawie szkołę Joga Mokotów (www.jogamokotow.pl)

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie, wegeteriańskie bazujące na dojrzałych i soczystych produktach z domowego, ekologicznego ogrodu. Rewelacyjne przysmaki własnej roboty: aksamitne zupy kremy, pieczony na miejscu chleb, pachnące ciasto drożdżowe, domowe przetwory, mazurskie miody i kozie sery.

Warsztat zaczniemy w niedzielę 8.07 kolacją i wykładem wprowadzającym do jogi i ajurwedy o g. 19:00-20.30 a skończymy 13.07, w sobotę obiadem o godzinie 13:00. Dojazd we własnym zakresie.

Cena warsztatu:

Rezerwując miejsce zadatkiem 500zł do dn.10 kwietnia 2013 – za udział, zakwaterowanie i wyżywienie zapłacisz mniej!:

Opłaty przy póżniejszej rezerwacji

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

Zapisy:

mailowo: jogamokotow@gmail.com

telefonicznie: 509 019 587