powrót
 
 
 
 
 

Powitaj wiosnę z jogą

warsztat Kasi Karczewskiej

21–24 marca

 Zapraszam na wiosenny, energetyzujący weekend na Mazury!   Oczyścimy wnętrze zdrowym oddechem, naturalnym ruchem, lekkim pożywieniem i optymistyczni myślami.  
 Nacieszymy oczy pięknem przyrody, a bladość skóry, osłabione włosy,  i lekki nadbagaż ciała po zimie, znikną! Rozbudzimy uważność i skupienie na zmysłach, by nauczyć się oddzielać rzeczywistość od wyobrażeń o niej. 

Przyjemna praktyka jogi, niezwykłe podróże w głąb siebie podczas sesji relaksacyjnych i oddechowych, integrujący warsztat rozwoju osobistego pt.: „Powrót do zmysłów”, poranne medytacje, smaczne i pożywne posiłki, spokojne, ciche i lśniące czystością jezioro oraz obecność pozytywnych ludzi z pewnością przywrócą Ci równowagę i pełnię życia po zimowym zaspaniu!

Program: różnorodny i obfitujący w zajęcia dla uczestników zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych w praktyce bez ograniczenia wiekowego czy sprawnościowego

Inwestycja: 725 zł jedynie 650 zł przy rezerwacji miejsca do 23 lutego

W cenę wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie oraz udział we wszystkich zajęciach i wykładach. Dojazd na miejsce we własnym zakresie. Pośredniczę w kontaktowaniu osób nie mających własnego środka transportu z tymi, którzy chętnie użyczą miejsca w swoim samochodzie.

Zaczynamy sesją w czwartek (21.03) ok godz. 15; kończymy relaksem w niedzielę (24.03) ok godz. 18.

Proponowany plan dnia:

08:00-09:00 medytacja, pranajama (ćwiczenia oddechowe)

09:00 owsianka

10:00-12:00 asany

12:30 obiad

16:30-18:30 asany oraz relaks z wizualizacją

19:00 kolacja

20:00 warsztat rozwoju osobistego / film/ wykład/ / ognisko

Zabierz ze sobą, jeśli masz, matę do jogi, śpiwór i przepaskę na oczy.

Warsztat organizuje i poprowadzi:

Katarzyna Karczewska

Trenerka personalna, dyplomowana i doświadczona instruktorka rekreacji ruchowej, a przede wszystkim nauczycielka jogi klasycznej. Specjalizuje się w treningach profilaktycznych i prozdrowotnych. Uczestniczka, prezenterka, szkoleniowiec międzynarodowych konwencji, szkoleń i warsztatów. Pasjonatka jogi, terapii ruchem, oddechem i relaksem.
Miłośniczka przyrody, ptaków, śpiewu i podróży.

Aktywny, wiosenny weekend w spokojnym otoczeniu z pewnością Cię odpręży i zachęci do życia. Skorzystaj z okazji by pobyć z samym sobą, budzącą się przyrodą
oraz by spojrzeć na codzienne problemy z dystansem.
Pojedźmy tam razem. Serdecznie zapraszam!

Zapisy: Rezerwacji dokonuje się przez wpłatę 250 zł na konto Natural Motion 12 1140 2004 0000 3902 4853 0584. Tytuł przelewu: joga lipowo oraz numer telefonu kontaktowego. Pozostała kwota płatna po przyjeździe na miejsce. Wyjazd kameralny.

  Kontakt:     Katarzyna Karczewska tel.: 602 384 239, e-mail: katarzyna@naturalmotion.pl