powrót
 
 
 
 
 

Jesień z jogą

warsztat Kasi Karczewskiej

21–24 listopada

Zapraszam do wspólnego wypoczynku na weekendowym kursie jogi na łonie mazurskiej przyrody obficie kolorowanej jesienią. Niezależnie od aury na pewno zregenerujesz tam ciało, odświeżysz umysł, uspokoisz i zrównoważysz emocje.

Zaufaj naturze- w przemijaniu tez jest piękno życia!

Codzienna praktyka jogi, niezwykłe podróże w głąb siebie podczas sesji relaksacyjnych i oddechowych, poranne medytacje, smaczne, aromatyczne i pożywne posiłki, spokojne, ciche i lśniące czystością jezioro, kojący szum listowia oraz obecność pozytywnych ludzi z pewnością uprzyjemnią Ci powitanie jesieni i przywrócą pełnię życia!

Program: różnorodny i bogaty w zajęcia dla uczestników zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych w praktyce bez ograniczenia wiekowego i sprawnościowego zawierający: 2 sesje jogi dziennie, ćwiczenia oddechowe, naukę medytacji, wykłady i filmy o jodze, zdrowym żywieniu oraz ognisko.

Inwestycja 735 zł jedynie 695 zł przy rezerwacji do 11 października

W cenę wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie oraz udział we wszystkich zajęciach i wykładach.

Dojazd na miejsce we własnym zakresie. Pośredniczę w kontaktowaniu osób nie mających własnego środka transportu z tymi, którzy chętnie użyczą miejsca w swoim samochodzie.

Zaczynamy sesją w czwartek (21.11) o godz. 16, kończymy relaksem w niedzielę (24.11) ok. godz. 18.

Proponowany plan dnia:

08:00-09:00 medytacja, pranajama (ćwiczenia oddechowe)

09:00 pyszna owsianka

10:00-12:00 asany

12:30 obiad

16:00-18:30 asany oraz relaks/ wizualizacja

19:00 kolacja

20:00 filmy, wykłady, rozmowy przy herbacie, ognisku

Katarzyna Karczewska

Absolwentka AWF Kraków, trenerka personalna, dyplomowana i doświadczona instruktorka rekreacji ruchowej, a przede wszystkim nauczycielka jogi klasycznej. Specjalizuje się w treningach profilaktycznych i prozdrowotnych dla kobiet w wieku dojrzałym i seniorów. Uczestniczka, prezenterka, szkoleniowiec międzynarodowych konwencji, szkoleń i warsztatów. Pasjonatka jogi, nieustannie rozwija umiejętności ciała i umysłu. Prywatnie miłośniczka przyrody, śpiewu i podróży.

Te spokojne 3 dni z pewnością Cię odprężą i zrelaksują.

Masz okazję by pobyć z samym sobą i pięknem jesieni

oraz spojrzeć na codzienne problemy z dystansem.

Zapisy: Rezerwacji dokonuje się przez wpłatę 200 zł na konto Natural Motion 12 1140 2004 0000 3902 4853 0584. Tytuł przelewu: joga lipowo oraz numer telefonu kontaktowego. Pozostała kwota płatna po przyjeździe. Wyjazd kameralny.