powrót
 
 
 
 
 

Przystanek joga

warsztat Kasi Bem

29 czerwca–5 lipca

Wakacje z jogą są znakomitą okazją, by naładować akumulatory pozytywną energią, pozbyć się toksyn, wysmuklić ciało oraz uspokoić umysł.

W trakcie tego wyjazdu poznasz różne style jogi: dynamiczny styl Vinyasa, regenerującą jogę Sivananda oraz unikalną sekwencję Joga dla twarzy. Zaproponuję Ci 2 sesje jogi dziennie oraz codzienną praktykę relaksacyjną, oddechową i medytacyjną, ale to Ty zdecydujesz na co będziesz mieć ochotę każdego dnia, gdyż jednym z celów tego wyjazdu jest nauka wsłuchania się w siebie i swoje potrzeby. Terapeutyczną rolę odegra także kojący kontakt ze zjawiskową naturą i wegeteriańska dieta bazująca na produktach z domowego, ekologicznego ogrodu.

Lipowy Dom, w którym spędzimy wspólny tydzień, to siedlisko o urodzie i atmosferze tak idyllicznej, że wśród uczestników dotychczasowych wyjazdów doczekał się nieformalnej, acz bardzo trafnej zmiany nazwy na Lipowy Raj. Ów mazurski Eden położony jest strefie ciszy nad samym jeziorem w pośród pól, lasów, i pagórków. Całymi godzinami można spacerować po urzekającej swym pięknem okolicy, leniwie opalać się na pomoście, przesiadywać z książką na ocienionej werandzie lub wieczorami wylegiwać się przed kominkiem.

Dodatkową atrakcją i okazją do pogodnego biesiadowania są rewelacyjne przysmaki własnej roboty: aksamitne zupy kremy, pieczony na miejscu chleb, pachnące ciasto drożdżowe, domowe przetwory, mazurskie miody i kozie sery. Mniam

Program:

Cena za całość: 1550 zł

Pierwszego dnia zaczynamy o 16.00 sesją jogi, ostatniego kończymy obiadem Dojazd we własnym zakresie.

Zapisy:

kasiabem1@wp.pl , tel: 601290105, www.namastejoga.pl

Rezerwacja miejsca:

  1. Dokonaj wstępnej rezerwacji miejsca via mail: kasiabem1@wp.pl lub telefonicznie 601 290 105.

  2. Wpłać zadatek w wysokości 400 zł. Wpłata zadatku jest potwierdzeniem rezerwacji. W tytule wpłaty wpisz: JOGA 06 (jeśli rezerwujesz termin 29.06 – 5.07.14) lub JOGA 08 (jeśli rezerwujesz termin 23 – 30.08.14)

Numer konta: 55 1020 1169 0000 8402 0126 3193 MALALAMA, Katarzyna Bem

O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat. Zaliczka podlega zwrotowi do 30 dni przed warsztatem. Po tym terminie jest zwracana tylko w wypadku znalezienia osoby na swoje miejsce.