powrót
 
 
 
 
 

Warsztat Shakti Malan dla kobiet

22–25 marca

Jest to warsztat dla kobiet gotowych obudzić w sobie świetlistą moc i promienną miłość, które są istotą naszej kobiecej seksualności.

Żyjemy w świecie, który mało rozumie unikalne jakości kobiecej esencji seksualności. W rzeczywistości nasza seksualność bazuje na nieaktualnym modelu męskim. Model ten myli zewnętrzny wizerunek z prawdziwą esencją kobiecości świecącą z wnętrza. Nie bierze pod uwagę także istotnych różnic energetycznych pomiędzy męską i kobiecą seksualnością.

Podczas gdy wzrastamy w zmaskulizowanym świecie, nasze osobiste życie i emocje mają tendencję do kształtowania się w męski sposób. Jednak przychodzi czas w życiu kobiety, kiedy zdaje sobie sprawę, że nie chce dalej żyć tą iluzją.

To czas, aby się przebudzić i żyć z soczystej esencji naszej prawdziwej kobiecości.

Tematem tego warsztatu jest “Seksualność, Moc i Miłość”. Będziemy pracować z relacją pomiędzy naszym centrum seksualnym (w czakrze podstawy i drugiej) a wyższymi centrami energetycznymi ciała.

Aby kobieta mogła w pełni otworzyć się na swoją esencję seksualną, musi przebudzić się nie tylko w joni (waginie). Musi także otworzyć na swoją osobistą moc (w trzeciej czakrze) i moc miłości, która promieniuje pomiędzy naszym centrum seksu i sercem (czwartą czakrą).

We współczesnym świecie nie ma równowagi w relacji pomiędzy seksualnością a mocą. Dla wielu seks stał się środkiem dominacji lub manipulacji. Stracił swoją prawdziwą wartość i esencję. Relacja miłości z seksualnością zbudowana jest na kształt z ckliwych romantycznych filmów, pełna projekcji albo miłości ofiarnej. Nadszedł czas, aby połączyć na powrót prawdziwą moc i promienną miłość, która wibruje z naszych joni przez nasze ciała w górę, gdy jesteśmy w prawdziwym zestrojeniu ze sobą. “Skrojone na miarę” prowadzenie dla Ciebie

To unikalna sposobność skorzystania z warsztatu prowadzonego przez dr Shakti Malan, autorkę książki “Seksualne przebudzenie dla kobiet - tantryczny podręcznik z ćwiczeniami”. Jej polskie wydanie książki przygotowywane jest obecnie przez Wydawnictwo Czarna Owca. Shakti spotka Cię tam, gdzie jesteś na drodze swojego rozwoju i stamtąd poprowadzi Cię w głębię kobiecości Twojej seksualności. Doświadczysz ćwiczeń z książki, jak również paru nowych praktyk. Subtelne prowadzenie Shakti spowoduje Twój niepowtarzalny dla nikogo proces otwierania się. Odkryjesz magię, która wydarza się podczas prawdziwego połączenia kobiet ze sobą w siostrzeństwie w głębokim szacunku i miłości.

Podczas tego warsztatu:

Prowadząca:

dr Shakti Mari Malan

Shakti jest pełna pasji i uwielbienia dla pierwiastka kobiecego. Uważa, że przebudzenie kobiecej energii seksualnej jest kluczem do duchowego przebudzenia współczesnego świata. Od ponad 10 lat poprowadzi setki kobiet poprzez proces odkrywania ich unikalnej kobiecej energii seksualnej. Shakti jest Dakinią, inicjowaną nauczycielką tajemnic tantrycznych. Shakti pochodzi z RPA, od niedawna mieszka w Kalifornii, gdzie ma kwitnącą praktykę. Podróżuje także po świecie prowadząc grupy dla kobiet oraz grupy mieszane. Jest twórczynią Terapii Totalności. Jest to głęboki tantryczny proces przebudzenia duchowego, podczas którego idąc poprzez kolejne iluzje, odkrywamy swoje ukryte lęki oraz obejmujemy swoje pragnienia i pożądania, aby stać się Totalnym i uosobić to, czym naprawdę jesteśmy. Aby dowiedzieć się więcej o jej pracy i jej kalendarzu wydarzeń, odwiedź jej strony: http://shakti.co.za i http://totalitytherapy.com.

Shakti ma doktorat z antropologii społecznej. Przez lata badała etniczne afrykańskie kultury plemienne. Pracowała jako specjalistka od rozwoju społecznie zrównoważonego. Jest również wykwalifikowaną nauczycielką i fasylitatorką psychologii zorientowanej na proces. Autorka książki “Seksualne przebudzenie dla kobiet - tantryczny podręcznik z ćwiczeniami”, której polskie wydanie przygotowywane jest przez Wydawnictwo Czarna Owca.

Inwestycja:

1200 pln + koszty pobytu

Koszt pobytu: 500 pln, wyżywienie wegetariańskie 3 posiłki i noclegi, liczone od noclegu piątkowego do obiadu wtorkowego. Dla chętnych kolacja w piątek dodatkowo płatna 30 pln.

Zadatek za warsztat (bezzwrotny): 400 pln od osoby. Płatny przelewem do 10.03.2014. Numer konta zostanie podany po zgłoszeniu na adres e-mail.

Zapisy i informacje:

zapisy@narodzinydozycia.pl, tel. 695 168 408 (Estera)

Zadatek oraz zgłoszenie e-mail stanowi rezerwację miejsca. Ilość miejsc ograniczona do 19. O uczestnictwie decyduje kolejność wpłat.

Warsztat tłumaczony z j.angielskiego na j.polski