powrót
 
 
 
 
 

Pełnia życia

wakacje z jogą i warsztatem rozwoju osobistego

27 lipca–2 sierpnia

Zapraszam Cię na wyjątkowe wakacje z bogactwem Twego wnętrza, jogą i latem!

Gwarantowane fenomenalne uczucie:

Uwolnisz się od bólu i napięć odpoczynkiem na łonie oszałamiająco pięknej przyrody. Wysmuklisz i wzmocnisz ciało naturalnym dla niego ruchem, odżywisz zdrowym oddechem i wspaniałym pożywieniem.

Nauczysz się oddzielać rzeczywistość od wyobrażeń o niej i wypełnisz umysł optymistyczni myślami. Zapewnisz błogą przestrzeń poprzez uważność umysłu, spokojny oddech, wyciszenie emocji i rozwój swoich talentów.

W programie

Ten aktywny tydzień w spokojnym otoczeniu z pewnością Cię odpręży i zrelaksuje. Skorzystaj z okazji by pobyć ze swoją unikalnością oraz by spojrzeć na siebie i swoją codzienność z dystansem.

Pojedźmy tam razem. Serdecznie zapraszam!

Inwestycja:

jedynie 1490 zł przy rezerwacji miejsca zadatkiem do 16 maja, po tym terminie 1590 zł

W cenę wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie oraz udział we wszystkich zajęciach i wykładach. Dojazd na miejsce we własnym zakresie.

Pośredniczę w kontaktowaniu osób nie mających własnego środka transportu z tymi, którzy chętnie użyczą miejsca w swoim samochodzie.

Zaczynamy sesją w niedzielę (27.07) o godz. 16; kończymy obiadem w sobotę (02.08) o godz. 12:30.

Proponowany plan dnia:

Warsztat organizuje i poprowadzi:

Katarzyna Karczewska trenerka personalna, dyplomowana i doświadczona instruktorka rekreacji ruchowej i terapii ruchem, a przede wszystkim nauczycielka jogi klasycznej. Specjalizuje się w treningach profilaktycznych i prozdrowotnych. Uczestniczka, prezenterka, szkoleniowiec międzynarodowych konwencji, szkoleń i warsztatów. Członkini kadry Open Mind, Health & Fitness Idea i szkoleniowiec w OM Yoga Classic School.

Pasjonatka metody Feldenkraisa, form ruchu body & mind oraz różnorodnych technik relaksacyjnych, medytacyjnych i oddechowych. Nieustannie rozwija umiejętności ciała i umysłu. Prywatnie miłośniczka przyrody, śpiewu i podróży.

Rezerwacji dokonuje się przez wpłatę 400 zł zadatku na konto: Natural Motion 12 1140 2004 0000 3902 4853 0584.

Tytuł przelewu: joga lipowo oraz numer telefonu kontaktowego. Pozostała kwota płatna po przyjeździe na miejscu.

Kontakt:

Katarzyna Karczewska tel.: 602 384 239, e-mail: katarzyna@naturalmotion.pl