powrót
 
 
 
 
 

Jogiczna majówka

warsztat jogi Kasi Chusteckiej

30 kwietnia–4 maja

Joga , którą będziemy praktykować, to ostrożna i bezpieczna metoda opracowana przez B.K.S Iyengara, w której duże znaczenie ma precyzja wykonania i stabilność. Korzystamy z licznych pomocy: kocy, wałków, pasków i drewnianych klocków, aby każdemu umożliwić wykonanie pozycji. Stopniowo prowadzimy adeptów na coraz bardziej zaawansowane poziomy praktyki.

Dzięki jodze powraca do ciała witalność i zdrowie. Napięcia blokujące przypływ energii są usuwane. Pojawia się poczucie lekkości. Ćwiczymy dbając o stały przepływ oddechu, dzięki czemu również umysł wycisza się i uspokaja.

W programie:

Zaczynamy w środę 30 kwietnia. Przyjazd i zakwaterowanie przed godz. 17.00 17.30-19.00 JOGA , 19.00 kolacja, po kolacji spotkanie. Wyjazd w niedzielę 4. maja po obiedzie około 14.00

Prowadząca

Katarzyna Chustecka

praktykuje jogę od roku 1998, zaczęła uczyć w 2004. Czerpała wiedzę od wielu znakomitych nauczycieli: Jerzego Jaguckiego, Konrada Kocota, Marka Migały, Faeqa Birii, Lois Steinberg, stale też pogłębia swoją praktykę na kursach i warsztatch w kraju i zagranicą. Odbyła kurs w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie w Indiach, jak również w innych ośrodkach jogi w Indiach. Posiada legitymację instruktora rekreacji ruchowej Wyższej Szkoły Trenerów Sportu uprawniającą do prowadzenia zajęć jogi. Oprócz jogi fascynuje się ajurwedą. Założyła Ośrodek Dobrych Praktyk Radzenia sobie ze Stresem w Wilanowie, gdzie uczy jogi i medytacji. Mama dwóch córek, Marcjanny i Ruty.

Cena:

890 zł za całość (jeśli w pokoju będą 4 osoby, cena niższa o 20 zł)

790 zł osoba towarzysząca nie biorąca udziału w zajęciach

Kasia Chustecka 513940549

Aby zarezerwować miejsce należy wpłacić zaliczkę 200 zł.

Przy rezerwacji można od razu zarezerwować wybrany pokój. Reszta kwoty płatna na miejscu. Ilość miejsc ograniczona - tylko 14 osób!

UWAGA: Przy wpłacie zaliczki do 31 marca 2014 cena niższa o 50 zł.