powrót
 
 
 
 
 

Rozbudź się do wiosny

warsztat jogi z Kasią Karczewską

27–30 marca

Zapraszam Cię na wiosenny, energetyzujący weekend na Mazury!

Oczyścimy wnętrze zdrowym oddechem, naturalnym ruchem, pełnowartościowym pożywieniem i optymistyczni myślami. Nacieszymy oczy pięknem przyrody, a bladość skóry, osłabione włosy, no i lekki nadbagaż ciała po zimie, znikną! Rozbudzimy uważność i skupienie na zmysłach, by nauczyć się oddzielać rzeczywistość od wyobrażeń o niej.

Gwarantowane:

Inwestycja:

jedynie 690 zł przy rezerwacji miejsca do 14 lutego, po tym terminie 735 zł.

W cenę wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie oraz udział we wszystkich zajęciach i wykładach. Dojazd na miejsce we własnym zakresie. Pośredniczę w kontaktowaniu osób nie mających własnego środka transportu z tymi, którzy chętnie użyczą miejsca w swoim samochodzie.

Zaczynamy sesją w czwartek (27.03) ok godz. 16.00, kończymy relaksem w niedzielę (30.03) ok godz. 18.00

Proponowany plan dnia:

Warsztat organizuje i poprowadzi:

Katarzyna Karczewska

Trenerka personalna, dyplomowana i doświadczona instruktorka rekreacji ruchowej i terapii ruchem, a przede wszystkim nauczycielka jogi klasycznej. Specjalizuje się w treningach profilaktycznych i prozdrowotnych. Uczestniczka, prezenterka, szkoleniowiec międzynarodowych konwencji, szkoleń i warsztatów. Członkini kadry Open Mind, Health & Fitness Idea i szkoleniowiec w Yoga Classic School. Pasjonatka metody Feldenkraisa, form ruchu body & mind oraz różnorodnych technik relaksacyjnych, medytacyjnych i oddechowych. Nieustannie rozwija umiejętności ciała i umysłu. Prywatnie miłośniczka przyrody, śpiewu i podróży.

*Aktywny, wiosenny weekend w spokojnym, kameralnym otoczeniu z pewnością Cię rozbudzi i zachęci do życia po zimowym zaspaniu. Skorzystaj z okazji by pobyć z samym sobą, budzącą się przyrodę oraz by spojrzeć na swoją codzienność z zachwytem. Pojedźmy tam razem. Serdecznie zapraszam!

Zapisy:

rezerwacji dokonasz przez wpłatę 250 zł zadatku na konto Natural Motion 12 1140 2004 0000 3902 4853 0584.

Tytuł przelewu: joga lipowo oraz nr tel. kontaktowego. Pozostała kwota płatna po przyjeździe na miejsce.

Kontakt:

Katarzyna Karczewska tel.: 602 384 239, e-mail: katarzyna@naturalmotion.pl