powrót
 
 
 
 
 

Yoga Republic

warsztat ashtangi jogi z Przemkiem Nadolnym

15–21 czerwca

JOGA 2x DZIENNIE - poranne sesje będą podzielone na grupy początkujące (zajęcia prowadzone) i zaawansowane (Mysore). Wyjazd jest doskonałą okazją by pod okiem Przemka rozpocząć praktykę w systemie Mysore. - po południu zapraszamy na tematyczne zajęcia warsztatowe m.in.: zajęcia regenerujące, przygotowanie do lotosu, techniki oczyszczające i oddechowe, latające vinyasy, wygięcia do tyłu, pozycje balansowe, relaks i medytacja.

WIECZORY Wieczorami zapraszamy Was na spotkania towarzyskie połączone z wykładami o jodze, Indiach, wartościowej diecie i zdrowym stylu życia, najciekawszymi filmami o jodze i nie tylko o jodze. A to wszystko przy kominku lub na tarasie z magicznym widokiem na jezioro.

LIPOWY DOM Odwiedź niecodzienny dom nad jeziorem, www.lipowydom.pl. Lipowy Dom położony jest pośród morenowych pagórków w sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Magiczny widok na błękitną taflę wody rozpościerający się z tarasu ukoi i zachwyci każdego. Wprost nie można oderwać od niego oczu. A skok z pomostu lub wyprawa łódką orzeźwi w letnie upały. To również wspaniałe miejsce na wypady rowerowe i malownicze spacery. Podziwiasz. Oddychasz pełną piersią. Odpoczywasz.

POKOJE Gospodarstwo zbudowane w tradycyjnej mazurskiej stylistyce harmonijnie wpisuje się w otaczającą przyrodę. Dom ma własną oczyszczalnię, ogród warzywny, młody sad i oczywiście kompost. Do dyspozycji gości jest salon z kominkiem oraz taras z widokiem na jezioro. Dom może gościć 20 osób w 8 pokojach, dwu i trzyosobowych. Cztery pokoje mają własne łazienki, cztery dwie wspólne.

DOMOWA EKO KUCHNIA Wyżywienie wegetariańskie bazujące na dojrzałych i soczystych produktach z domowego, ekologicznego ogrodu. Rewelacyjne przysmaki własnej roboty: aksamitne zupy kremy, pieczony na miejscu chleb, pachnące ciasto drożdżowe, domowe przetwory, mazurskie miody i kozie sery.

Rano na wzmocnienie przed praktyką czeka na Ciebie ciepła herbata i lekka przekąska, później dwa posiłki, jeden w południe po praktyce, drugi wieczorem.

SALA Przestronna sala na poddaszu z drewnianą podłogą została stworzona z myślą o ćwiczeniu jogi. Idealna do ashtangi, bo ciepła i przytulna.

ATRAKCJE DODATKOWE (płatne) Na miejscu można skorzystać z hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui.

DOJAZD Lipowo leży na terenach Mazurskiego Parku Krajobrazowego, w powiecie mrągowskim, w gminie Piecki. Na wschód od wsi leży jezioro Wielki Majcz, na południu wsi jezioro Majcz Mały. Znajduje się niedaleko znanych miejscowości turystycznych, Mikołajek, Mrągowa, Krutyni. Z Warszawy dojazd to ok. 214 km, wg. Targeo zajmuje 3h 07 min.

CENY I REZERWACJA ceny za 1 osobę w pokojach: pokój 2 lub 3 os z własną łazienką, 1499 zł pokój 2 lub 3 os z dwoma wspólnymi łazienkami 1455 zł

osoby towarzyszące nie ćwiczące jogi 120 zł mniej od podanych kwot

dzieci 1-4 dostawka lub własne łóżeczko, 390 zł 1-4 z łóżkiem, 660 zł 5-12 z łóżkiem, 950 zł Dzieci do 1 r. bezpłatnie. W przypadku dwójki dzieci prosimy o kontakt.

Uwaga! Oferujemy tylko 18 miejsc. Dostępne są 2 oraz 3 osobowe. O wyborze pokoju decyduje kolejność rezerwacji.

Rezerwacji można dokonać wpłacając 450 zł bezpośrednio w Yoga Republic lub na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem YogaRepublicPL@gmail.com. Reszta kwoty płatna nie później niż w dniu przyjazdu.

Przemysław Nadolny 42 1160 2202 0000 0000 4869 3078 tytułem: Lipowy Dom, termin, imię i nazwisko, nr kontaktowy