powrót
 
 
 
 
 

Potęga ciszy

warsztat Kasi Bem

8–11 listopada

Możliwość zajrzenia do własnego wnętrza w ciszy i spokoju jest bezcennym doświadczeniem i procentuje w życiu codziennym na wielu poziomach. Od uczucia głębokiego odprężenia i regeneracji systemu nerwowego do poszerzenia samoświadomości, odzyskania wewnętrznej radości i harmonii, nawiązania kontaktu ze sobą i zobaczenia wielu spraw we właściwej perspektywie.

W trakcie warsztatu obowiązywać będzie 2 dniowa cisza, która pomoże nam w odkrywaniu tych naszych potrzeb, pragnień i myśli, których na co dzień, w gonitwie, hałasie i zgiełku nie dopuszczamy do głosu. Ciszy nie należy się obawiać, gdyż jest w istocie cudownym doświadczeniem, które uświadamia nam jak bardzo słowa zaciemniają obraz rzeczywistości.

Świadomie milcząc zaczynamy widzieć siebie i innych znacznie wyraźniej. Stajemy się bardziej uważni. Każda czynność nabiera nowego znaczenia. Czas płynie inaczej i zaczynamy rzeczywiście być w tu i teraz.

Zaawansowanie w praktyce jogi jest mile widziane, ale ważniejsza jest gotowość do wyciszenia się, autorefleksji i przestawienia się z trybu działania do trybu bycia ze sobą w ciszy.

Nacisk na tym warsztacie nie jest położony na fizyczny aspekt jogi, choć oczywiście będziemy praktykować asany. W większym stopniu skupimy się jednak na pracy z oddechem i medytacji .

Będą też krótkie wykłady z teorii jogi i medytacji. Codziennie też przeznaczymy czas na wspólne omówienie doświadczeń związanych z praktyką.

Program przewiduje około 8 godzin zróżnicowanych zajęć dziennie. Udział we wszystkich zajęciach nie jest obowiązkowy, ale zalecany.

Cena warsztatu: 850 zł

Pierwszego dnia zaczynamy o 13.00 sesją jogi, ostatniego kończymy obiadem. Dojazd we własnym zakresie (ok. 3h z Warszawy)

W Lipowym Domu są pokoje 4, 3, 2 osobowe z łazienkami i bez. O zakwaterowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. (kontakt@lipowydom.pl)

Zapisy

Katarzyna Bem, kasiabem1@wp.pl, tel. 601 290 105

Rezerwacja miejsc:

  1. Dokonaj wstępnej rezerwacji miejsca via mail: kasiabem1@wp.pl

  2. Wpłać zadatek w wysokości 400 zł. Wpłata zadatku jest potwierdzeniem rezerwacji. W tytule wpłaty wpisz: JOGA 11/Cisza Numer konta: 55 1020 1169 0000 8402 0126 3193 MALALAMA, Katarzyna Bem

O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat. Zadatek podlega zwrotowi do 15 dni przed warsztatem. Po tym terminie jest zwracany tylko w wypadku znalezienia osoby na swoje miejsce.