powrót
 
 
 
 
 

Noworoczny chillout z jogą, medytacja i oddechem

warsztat Ani Borawskiej

2–6 stycznia

Jak by to było gdybyś podarował/a sobie pierwsze dni Nowego Roku? I przeznaczył/a je tylko dla siebie? Na praktykę która niesie spokój, ukojenie i wyciszenie? Na pogodne bycie wśród natury i życzliwych ludzi? I naładował/a wewnętrzne akumulatory przygotowując się na nowe wizje, marzenia, cele…

Może już wiesz jak działa praktyka jogi? Połączona z medytacją i ćwiczeniami oddechowymi? Otwiera drzwi doświadczeniu harmonii i spokoju. Wycisza się wewnętrzny chaos, odpuszczają stresy i napięcia. Pojawia się rozluźnienie i skupienie. Jak może to podnieść jakość Twojego życia?

Zatem… zapraszam Ciebie do spędzenia tego najbardziej magicznego czasu w roku w sposób, który wzbogaci Ciebie wewnętrznie. Da nowe spojrzenie na życiowe doświadczenia. I otworzy dostęp do spokojnej mocy, która w Tobie już jest.

Podczas tych kilku dni będziemy: praktykować jogę, w sposób pozwalający w pełni poczuć smak wykonywanych pozycji – z ważnością, precyzją, świadomie, czując swoje ciało (w oparciu o metodę nauczaną w Instytucie Iyengara) medytować z oddechem doświadczać różnych form relaksu i ćwiczeń oddechowych a podczas wieczornych spotkań odkryjemy jeszcze inne niż joga i medytacja sposoby wspierania procesu osobistej przemiany i uzdrowienia Warsztat będzie tak prowadzony aby przyniósł jak najwięcej korzyści wszystkim uczestnikom. Osoby już ćwiczące poznają dodatkowe ćwiczenia medytacyjne i oddechowe podnoszące jakość samopoczucia i efektów praktyki, pogłębią i wzmocnią praktykę już znanych pozycji i w pełni skorzystają z większej ilości godzin praktyki niż na co dzień. Osoby rozpoczynające poznają szeroką gamę pozycji jogi bezpiecznych do samodzielnej praktyki i doświadczą pierwszych efektów praktyki jogi:-)

Miejsce: Lipowy Dom – bardzo nastrojowy, spokojny, stworzony z myślą o warsztatach jogi i innych formach wewnętrznej pracy. Umiejscowiony za dala od innych zabudowań, na terenie parku krajobrazowego w strefie ciszy, nad samym jeziorem. Wokół piękne tereny spacerowe. Do wypożyczenia 5 par nart biegowych. Więcej informacji o miejscu: www.lipowydom.pl

Osoba prowadząca: Anna Borawska - Jestem nauczycielką jogi oraz trenerką osobistego uzdrowienia i transformacji. Uczestnicy moich zajęć doceniają mnie za życzliwe podejście, umiejętność zadbania o potrzeby uczestniczących osób oraz za harmonijny i pogodny sposób prowadzenia sesji. Posiadam dyplom wydany przez Instytut Iyengara. Moim pierwszym nauczycielem był Sławomir Bubicz – prekursor jogi Iyengara w Polsce. Swój warsztat wzbogacałam i doskonaliłam szkoląc się u wielu znakomitych nauczycieli polskich i zagranicznych. Obecnie moim największym nauczycielem jest… moje własne ciało. W praktyce i nauczaniu zwracam dużą uwagę na praktykowanie w zgodzie z własnym ciałem, z poszanowaniem swoich możliwości. Zapraszam do rozwijania i pogłębiania swojej świadomości i uważności. Do bycia tu i teraz. I radosnego delektowania się asaną:-)

Zakwaterowanie i wyżywienie. Pokoje 1-, 2- i 3-osobowe z własnymi łazienkami lub ze wspólną łazienką na korytarzu. Wyżywienie wegetariańskie - poranna “owsianka”, dwudaniowy obiad z deserem oraz kolacja “na ciepło”

Termin rozpoczęcia i zakończenia: warsztat rozpoczynamy sesją jogi w piątek 2 stycznia o godz 16:30 praktyką jogi, a kończymy we wtorek 6 stycznia obiadem.

Orientacyjny program dnia: 7:00 – pogłębiony relaks i pranajama 8:15 - “owsianka” 10:00 - 12:15 - praktyka asan i medytacja 12:30 - obiad 16:00 - 18:00 - praktyka asan oraz relaks z oddechem 18:30 kolacja 19:30 wieczorne spotkanie zakończone medytacją

Opłata za udział: 400,- pln za warsztat jogi (pełen program) oraz 520,- pln za pobyt i wyżywienie, łącznie 920,- pln

Zgłoszenia - mailowo lub telefonicznie: Anna Borawska, 0-664 035 601, annaborawska@pro.wp.pl