powrót
 
 
 
 
 

Dobry pies

Warsztat z Kirsten Helming

18–23 czerwca

AKADEMIA POROZUMIEWANIA SIĘ ZE ZWIERZĘTAMI - DOBRY PIES , zaprasza na:

###Warsztaty Porozumiewania się ze Zwierzętami
###18 - 21 czerwca
Zaczynamy w czwartek o godz. 18.00, wspólną kolacją, kończymy w niedzielę o 16.00.

###Warsztaty "Reiki w pracy z psem"
### 21 - 23 czerwca,
Zaczynamy w niedzielę kolacją o godz. 18.00, kończymy we wtorek o 16.00

prowadząca: Kirsten Helming

Kirsten Helming rozmawiała ze zwierzętami od dziecka, przekonana, że jest to zupełnie naturalne. Dopiero z czasem zauważyła, że taką umiejętność posiadają tylko nieliczni. Kiedy dorosła, zaczęła doskonalić swój dar, pomagając rozwiązać problemy zwierząt i ich właścicieli. Kirsten jest pewna, iż każdy człowiek rodzi się z takim samym darem co ona, ale z czasem, pod wpływem otoczenia, zapomina o tym. Podczas warsztatów, Kirsten uczy rozbudzania w sobie uśpionych zdolności. W kursach, które odbyły się do tej pory w Polsce, brali udział różni ludzie, od zwykłych miłośników psów czy kotów po weterynarzy, biznesmenów i artystów. Doświadczyli oni zaskakujących, wprost niewiarygodnych przeżyć, nawiązując kontakt ze zwierzętami. Cóż w tym dziwnego? Przecież już dawno naukowcy stwierdzili, że człowiek na co dzień wykorzystuje zaledwie kilka procent możliwości swojego umysłu. By to zmienić, potrzeba tylko otworzyć się na nowe możliwości. Kirsten jest Dunką. Pracowała w duńskiej flocie jako telegrafistka. Po przejściu na emeryturę, zajęła się głównie terapią zwierząt, stosując własną kombinację Reiki, masażu Ttouch oraz mocy uzdrawiającej kryształów i kamieni szlachetnych. Najczęstszymi pacjentami Kirsten są konie, psy i koty ale zdarzają się także papugi, niedźwiedzie i strusie. W stałej współpracy jest z nią wiele stadnin i stajni wyścigowych. Kirsten wyleczyła dziesiątki koni a setki razy mediowała między nimi a właścicielami i dżokejami. Kirsten Helming jest niezwykle serdeczną i skromną osobą. Łączy w sobie wielką charyzmę, otwartość i chęć pomocy wszystkim, którzy ją o to proszą. Tematyka warsztatów porozumiewania się ze zwierzętami*:

Przyczyny problemów w komunikacji między zwierzętami
Jak porozumieć się ze zwierzęciem?
Czy porozumienie międzygatunkowe jest możliwe? Jak dzieje się to w naturze?
Co jeśli zwierzę nie chce z nami kontaktu?
Omówienie głównych problemy jakie mają zwierzęta (agresja, lęki, szczególnie lęk separacyjny, fobie, brak pewności siebie, nadpobudliwość)
metody pracy ze zwierzętami problemowymi
podstawy masażu Ttouch, terapii kryształami oraz kamieniami szlachetnymi (będzie możliwość zakupu kamieni), oraz terapii olejkiem Manuka, (do kupienia na warsztatach)
choroba i śmierć - jak postrzegają je zwierzęta? jak pomóc zwierzęciu przejść na drugą stronę? jak poznać, że zwierzę chce odejść?

* Tematyka kursu zależy od jego uczestników. Poza głównymi zagadnieniami, wymienionymi powyżej, to uczestnicy decydują czego chcą się dowiedzieć na warsztatach. Dzięki przyjętej konwencji, każde warsztaty są inne i niepowtarzalne.

Tematyka warsztatów Reiki:

Wprowadzenie do metody reiki - pierwsza inicjacja
Zajęcia praktyczne na ludziach i zwierzętach

Koszt uczestnictwa:

Warsztaty Porozumiewania się ze Zwierzętami - 600zł
Kurs: Reiki w pracy z psem - I stopień - 500 zł
Cena nie obejmuje noclegu i wyżywienia (całość: 130zł za dobę/uczestnika)
Koszt pobytu psa: 15 zł/dobę (uwaga, przyjazd kazdego psa musi byc zatwierdzona przez organizatora)
Noclegi prosimy rezerwować przez naszą stronę, łącznie z rezerwacją warsztatów.
UWAGA ! Rezerwacja jest ważna jedynie po wpłacie zaliczki - 300 zł (Zwierzęta) i 400 zł (Reiki)
TERMIN WPŁATY ZALICZKI: 02 MARZEC 2015

#

ZAPISY I INFORMACJE: www.dobrypies.pl e-mail: kontakt@dobrypies.pl