powrót
 
 
 
 
 

Jesienny wyjazd ziołowy

warsztat Anny Krasuckiej

5–8 października

Zapraszam na spotkanie z dziko rosnącymi ziołami - na warsztaty zielarskie. W praktyce zgłębisz tajniki zielarstwa do codziennego użytku oraz profilaktyki zdrowia. Nauczysz się korzystać z dobrodziejstw mazurskich dzikich roślin / ziół dla celów kulinarnych, leczniczych i kosmetycznych oraz odprężysz ciało i umysł. Zapraszam na warsztat ziołowy po konkretną wiedzę praktyczną, z której możesz samodzielnie korzystać później w domu.

Miejsce, w którym gościmy, jest niesamowite i oczarowuje każdego. To siedlisko położone na Mazurach, bezpośrednio nad jeziorem, gdzie cisza i spokój. Wokół same łąki, pola i lasy, gdzie rosną różnorodne dzikie zioła, a ich aromat unosi się w powietrzu. Wszystko dla zregenerowania sił, odpoczynku, wyciszenia, zaczerpnięcia pozytywnej energii. Tutaj jest prawdziwa ciemność nocy i rozgwieżdżone niebo. Spacerujesz po łąkach, wędrujesz przez pola, mijasz drzewa i ogrody. Oddychasz pełną piersią. Odpoczywasz.

Proponuję ci ziołowy odpoczynek, włóczenie się po łąkach i polach w poszukiwaniu roślin jadalnych, relaks i przyjemny czas, czyli warsztaty zielarskie. Zaczerpnięta jesienna natura przez długi czas będzie promieniować z twoich oczu, z serca i z duszy.

Spraw sobie przyjemność na łonie ziół :)

Zapraszam i kobiety i mężczyzn na ten cudowny warsztat ziołowy :)

Anna Krasucka

W ramach wyjazdu (w praktyce) m.in.:

Obejrzyj ZDJĘCIA z poprzednich Ziołowych wyjazdów.