powrót
 
 
 
 
 

Magdalenowo -odzyskać moc kobiecości

prowadzi Magda Meziner i Magda Rozmarynowska

20–23 września

Warsztaty i ceremonie

Powrót do macierzy, uzdrawianie żeńskiego rodu

M… Misterium, miłość, moc, mądrość i magia

W tradycji jogi kundalini, masażu świątynnego lomi lomi nui i cranio sacrale, śpiewu słowiańskiego, tańca, technik ustawieniowych (karty bogini i archetypy kobiecości od dzikiej kobiety po królową), głębokiej relaksacji i obcowaniu z przyrodą.

Pod opieką doświadczonych kobiet i terapeutek

Magdaleny Mahanpal Kaur i Magdaleny Rozmarynowskiej

Magdalena Rozmarynowska pisze: Z Magdaleną Meziner spotkałam się cztery lata temu w Fujisanie. Masowałam i nagle za ścianą usłyszałam piękny głos intonujący jakąś pełną mocy pieśń. Byłam zaintrygowana. Nasze spotkanie przerodziło się w przyjaźń i chęć wspólnego działania. Stąd nasze MAGDALENOWO – warsztaty łączące jogę kundalini z pracą z ciałem. Do tego dochodzi jeszcze niezwykłe miejsce, z którym czuję się związana – Lipowy Dom. Tutaj wszelkie transformacje zachodzą intensywniej. I niezwykły czas – przesilenie letnio-jesienne 20–22 września.

Magdalena Meziner opowiada: Kiedy jestem z Magdaleną czuję się, jakbyśmy nie tylko znały się od zawsze, ale też jakbyśmy razem mogły przenosić góry i wchodzić w inne wymiary. I to nam się przytrafia - jak widzicie, MAGDALENOWO istnieje naprawdę. Byłyśmy, przypadkiem lub nie, nad Wigrami koło Suwałk, i taką niespodziankę (jak na zdjęciu), przygotował nam Wszechświat. Czasami pytają nas, czy jesteśmy rodziną. Kto wie? Tak się składa, że nasze rody matek, babek, pochodzą z Wilna i z Nowogródka. W tym roku chciałyśmy się wybrać do Wilna, ale nie dotarłyśmy, za to trafiłyśmy na Magdalenowo i tak zrodził się nasz pomysł.

Kontakt: E-mail: magdalena.meziner@gmail.com, magda.rozmarynowska@gmail.com Telefon: 795 469 020, 502 333 580

Lipowy Dom – Agnieszka Sobczyńska (tel.: 509 685 188)

Inwestycja: 1500 zł w tej cenie intensywne warsztaty, masaże, trzy noclegi i pełne wyżywienie – od kolacji (20.09) do obiadu (23.09) włącznie

Konieczna przedpłata: 500 zł do 15 września bezpośrednio do prowadzących. Przedpłata jest automatyczną rezerwacją miejsca i opłatą za wyżywienie i noclegi.

Zapraszamy na intensywne warsztaty i rytuały. Będziemy codziennie praktykować prawdziwe powitanie słońca z jogą kundalini, pobędziemy w głębokiej uważności w kręgu. Poznacie oktawę mocy bogini, uwolnicie emocje i wypocicie troski. Porozmawiacie szczerze, ale i odczujecie całą sobą ciszę. Zrozumiecie moc tantry, rozpuścicie traumy.

Każda uczestniczka będzie mogła skorzystać z dwugodzinnej sesji masażu (wliczone w cenę).

Nauczycie się podstaw automasażu i terapii manualnej oraz rytuału ampuku (oczyszczania i odblokowania centrum energetycznego pępka). Wydarzą się też rzeczy, o których próżno by pisać, bo tak działa energia grupy.

Prosimy o korzystanie z telefonu komórkowego nie częściej niż raz dziennie, a najlepiej wcale. Neurobiologia człowieka jest tak skonstruowana, że potrzebuje on trochę czasu by powrócić do prawdziwej natury.

Podziękujecie sobie za takie doświadczenie i mistyczne SPA dla ciała umysłu i duszy!

Z pewnością odczujecie ceremonię przejścia (przełom lata i jesieni) i powrót do macierzy.